новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Рада підтримки учасників антитерористичної операції заслухала стан медичного обслуговування учасників АТО та надання їм земельних ділянок 06.10.2017
5 жовтня під співголовуванням заступника голови облдержадміністрації Юрія Юрика та заступника голови обласної ради Любомира Крупи та за участі директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадима Боярського відбулось засідання ради підтримки учасників антитерористичної операції.
Начальник управління Держгеокадастру у Тернопільській області Віктор Мартинюк доповів про стан виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції.
Начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Володимир Богайчук зауважив, що в області створено центри по наданню кваліфікованої медико-психологічної допомоги із широким комплексом реабілітаційних заходів на базі Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні і Тернопільського обласного наркологічного диспансеру. Також  медико-психологічна допомога надається на базі Заліщицького госпіталю ветеранів війни.
Реабілітаційне лікування проводиться у Більче-Золотецькій обласній фізіотерапевтичній лікарні реабілітації та Микулинецькій обласній фізіотерапевтичній лікарні реабілітації.
Зазначив, що буде проведена спільна нарада із головними лікарями, щодо питань обслуговування учасників антитерористичної операції.
Керівник громадської спілки «Об’єднання учасників АТО Тернопілля» Дмитро Харчукрозповів, що головноюметою громадської організації є об’єднання учасників АТО та вирішення їх проблемних питань.
У ході засідання комісії були висвітлені та узагальнені актуальні проблеми з якими стикаються учасники АТО та намічено шляхи їх вирішення.

скачать dle 11.3
Пошук

Вгору