новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Степан Барна: Дотримання законодавства про працю є запорукою соціального захисту працівників та основою у наповненні місцевих бюджетів 23.06.2017
22 червня відбулось засідання колегії департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за участі голови обласної державної адміністрації Степана Барни.
У засіданні взяли участь керівники установ та закладів соціальної сфери області, голова Тернопільської обласної профорганізації профспілки працівників соціальної сфери, начальники райміськуправлінь, директори територіальних центрів, директори будинків-інтернатів, директор обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, керівники структурних підрозділів департаменту, представники засобів масової інформації.
Про стан соціально-трудових відносин в області доповідав начальник відділу праці та організаційної роботи департаменту Володимир Скалько. Щодо проведеної роботи з підвищення оплати праці та легалізації зайнятості населення в Гусятинському районі інформував начальник управління праці та соціального захисту населення Гусятинської райдержадміністрації Ігор Соболь. Начальник управління соціального захисту населення Шумської райдержадміністрації Алла Сєргєєва також доповідала по даному питанню та поділилась досвідом якісно проведеної роботи.
Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в області Ігор Хаварівський проінформував присутніх про новий Порядок здійснення державного нагляду за дотриманням законодавства про працю.
Нещодавно призначений виконувач обов’язків директора Бережанського психоневрологічного будинку-інтернату Андрій Кузів презентував досягнення і зміни, що відбулись у будинку за період з часу його призначення.скачать dle 11.3
Пошук

Вгору