новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


У прямому ефірі телепрограми «Ранок з ТТБ» директор департаменту соціального захисту населення Вадим Боярський розповів про нарахування житлових субсидій жителям краю 14.06.2017
6 червня директор департаменту соціального захисту населення Вадим Боярський у прямому ефірі телепрограми «Ранок з ТТБ» розповів про нарахування житлових субсидій жителям краю.
«В даний час місцевими управліннями соціального захисту населення здійснюється підготовка до монетизації частини невикористаної суми субсидії з послуг газо- чи електропостачання яка була зекономлена під час опалювального періоду». – роз’яснив Вадим Боярський.

Довідково: кількість сімей, яким має бути перепризначено субсидію на наступний період з травня 2017 року (термін отримання субсидії закінчився у квітні 2017 року) становить 215746.
За інформацією місцевих управлінь соціального захисту населення в області є 106 підприємств-надавачів послуг, які мали провести розрахунок невикористаних сум субсидій, з них: 18 – з електропостачання, 7 - теплопостачання, 32 - газопостачання, 49 – постачання гарячої та холодної води і водовідведення.
Станом на 12.06.2017 88 підприємств-надавачів послуг провели розрахунок невикористаних сум субсидії і надали відповідні дані місцевим управлінням соціального захисту населення, з них: 14 з електропостачання, 6 – теплопостачання, 31 – газопостачання, 37 – постачання гарячої та холодної води і водовідведення, орієнтовно на загальну суму 447476,9 тис. гривень.
Газо – та електропостачальні організації подали місцевим управлінням соціального захисту населення списки отримувачів субсидій, яким має бути виплачена частина невикористаних субсидій за рахунок економії готівкою.скачать dle 11.3
Пошук

Вгору