новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Вадим Боярський: Перерахунок субсидій затримується через технічні моменти, які будуть вирішені найближчим часом 02.06.2017
Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” внесені зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій. зокрема передбачено врахування доходів для призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за чотири квартали, що передують місяцю, попередньому до місяця, з якого призначається субсидія. Тобто при здійсненні розрахунку субсидії на наступний період з травня поточного року для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, враховуються доходи за період з квітня попереднього року по березень поточного року включно. Таким чином, враховуватимуться більш актуальні доходи, а не за попередній календарний рік.
Дана зміна законодавства потребує суттєвого удосконалення програмного забезпечення. На даний час Міністерством соціальної політики України здійснюються заходи щодо запровадження обміну інформацією між Пенсійним фондом України, Державною фіскальною службою України.  
Після удосконалення програмного продукту, місцевими управліннями соціального захисту населення буде здійснено перепризначення житлових субсидій населенню на період з 1 травня поточного року включно.
До того, як будуть здійснені усі необхідні організаційні заходи та запроваджені зміни до програмного забезпечення, рекомендуємо мешканцям області, які мали житлову субсидію у минулому літньому періоді, сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги у розмірі обов’язкової плати за послуги, яка діяла у відповідному періоді.
 

Вадим Боярський: Перерахунок субсидій затримується через технічні моменти, які будуть вирішені найближчим часом

 

скачать dle 11.3
Пошук

Вгору