новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Про налагодження співпраці між керівництвом, структурними підрозділами Тернопільської обласної державної адміністрації та представниками Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, який віднедавна діє у Тернополі, йшлося на робочій нараді, яку 2 листопада провів заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Овчарук.

Участь у ній взяли директор департаменту охорони здоров'я ОДА Володимир Богайчук, представники Тернопільської обласної клінічної комунальної психоневрологічної лікарні, волонтери на чолі з керівником Центру Лілею Мусіхіною.

Під час наради обговорили питання матеріально-технічного забезпечення, налагодження ефективної роботи «гарячої» лінії центру.

Заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Овчарук акцентував увагу на проведенні ефективної інформаційної кампанії.

«Зараз наше завдання – донести інформацію до населення про створення, діяльність та контактні дані центру, - наголосив Віктор Овчарук. – Тому волонтерам спільно з представниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації необхідно провести належну просвітницьку роботу. Це дуже важлива складова нашої роботи».

Нагадаємо, «Центр допомоги учасникам антитерористичної операції» у Тернополі очолює волонтерка, радник на громадських засадах голови обласної державної адміністрації Лілія Мусіхіна. Також до числа координаторів центру входять волонтери Тарас Білан; Ольга Дячишин; Христина Феціца. Метою його створення є об’єднання зусиль органів влади, громадських організацій та силових структур для ефективного вирішення проблем учасників АТО.

Контактні телефони «Центру допомоги учасникам антитерористичної операції» у Тернополі: 0985962680, 0673814499

Згідно з Указом Президента України Петра Порошенка від 18.03.2015 №150, спеціалізовані центри для надання допомоги учасникам Антитерористичної операції на Сході України функціонують у всіх областях України та місті Києві.

Джерело: www.oda.te.gov.ua

скачать софт
Пошук

Вгору