новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Сім'ї загиблих в зоні АТО героїв отримають додаткові пільги 22.02.2016

Посилюється соціальний захист сімей загиблих героїв. Вони отримають додаткові пільги. Це безоплатне одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення за рецептами лікарів.

Як повідомляє прес-служба департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, Президент України 19 лютого підписав Закон України №967-VIII «Про внесення змін до статті 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо посилення соціального захисту членів сімей загиблих героїв АТО та Революції Гідності.

– Закон був прийнятий Верховною Радою України 2 лютого 2016 року. Він спрямований на соціальну підтримку членів сімей осіб, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в антитерористичної операції, забезпеченні її проведення, в тому числі волонтерів та добровольців, та під час участі у Революції Гідності, - повідомив директор департаменту Володимир Богайчук.

Також закон надає право на 50-відсоткову знижку плати за користуванням житлом в межах передбачених законодавством норм, незалежно від сукупного доходу сім’ї.

скачать dle 11.3
Пошук

Вгору