новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Щодо виплати компенсації за невикористану путівку на санаторно-курортне лікування 02.12.2015

Учасники антитерористичної операції мають право бути забезпечені путівкою для санаторно-курортного лікування відповідно до двох урядових актів, зокрема:

- постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. №187 «Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад» (із змінами);
- постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням».

Пунктом 3 Порядку (постанова КМУ від 31.03.2015 №200) передбачено, що уразі, коли особа має право на забезпечення путівкою за кількома законами, їй надається право вибору в забезпеченні путівкою санаторно-курортну путівку за одним із них.

Відповідно до п.19 Порядку (постанова КМУ від 22.02.2006 №187) зазначено, що грошова компенсація замість санаторно-курортної путівки для інвалідів війни та інвалідів, зазначених у статті 6-2 Закону України "Про жертви нацистських переслідувань", і компенсація вартості самостійного санаторно-курортного лікування учасникам бойових дій, учасникам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", та особам, зазначеним у статтях 6-1, 6-3 і 6-4 Закону України "Про жертви нацистських переслідувань", виплачується в порядку і розмірах, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2004 р. № 785.

При цьому, грошова компенсація виплачується інвалідам війни та інвалідам, зазначеним у статті 6-2 Закону України "Про жертви нацистських переслідувань", за місцем їх обліку один раз на два роки з дня звернення із заявою про виділення путівки або виплату грошової компенсації за бажанням, якщо ці особи протягом двох років не одержували безоплатних санаторно-курортних путівок, незалежно від наявності медичного висновку про необхідність санаторно-курортного лікування або медичних протипоказань (п.2 Порядку).

скачать dle 11.3
Пошук

Вгору